O nas

Informacje o nas:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Słupi
ul. Stanisława Staszica 18
26-006 Nowa Słupia

tel./fax: 41 31 77 139; 41 36 30 364; 41 36 30 370
tel.: 41 36 30 360

email: sekretariat@gopsnowaslupia.pl
www.gopsnowaslupia.pl

Nr konta bankowego: Bank Spółdzielczy w Ostrowcu Św. Oddział Nowa Słupia
21 8507 0004 2007 7018 1015 0001
NIP: 661-16-67-179

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Nr telefonu kontaktowego

Kierownik Anna Moruś-Mergalska a.mergalska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 368
Z-ca Kierownika Agnieszka Koniarska a.koniarska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 362

Dział Finansowo – Księgowy

Główny Księgowy Małgorzata Różalska-Sikora m.sikora@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 367
Referent ds. Księgowości Budżetowej Sylwia Gąsior s.gasior@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 367

 

Dział Pomocy Społecznej

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Danuta Kaniewska d.kaniewska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 363
Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Małgorzata Jasiak m.jasiak@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 361;

41 36 30 360

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej Monika Wojciechowska m.wojciechowska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 363
Specjalista Pracy Socjalnej Agnieszka Koniarska a.koniarska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 362
Pracownika Socjalny Monika Góra m.gora@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 366
Asystent Rodziny Anna Kozera a.kozera@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 361;

41 36 30 360

Asystent Rodziny Ewelina Fijas e.fijas@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 366
Aspirant Pracy Socjalnej Aneta Kwiecień a.kwiecien@gopsnowaslupia.pl 41 31 77 139;
41 36 30 360;
41 36 30 361
Aspirant Pracy Socjalnej Mateusz Kozub m.kozub@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 364
Opiekunka środowiskowa Grażyna Nowak
Opiekunka środowiskowa Barbara Wierzbińska

 

Dział Świadczeń Rodzinnych

Koordynator ds. Świadczeń Rodzinnych Kamila Kosiarska k.kosiarska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 370
Referent ds. Świadczeń Funduszu Alimentacyjnego Aleksandra Jedlińska a.jedlinska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 369
Referent ds. Świadczeń Rodzinnych Izabela Grzegorska i.grzegorska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 370

 

Usługi Opiekuńcze i Domu Pomocy Społecznej

Pracownik Socjalny Kamila Kosiarska k.kosiarska@gopsnowaslupia.pl 41 36 30 370